shape
shape
© 2012  ivs.cz
shape
Výroba krbů a krbových vložek na zakázku.
Výroba krbů
Krbová vložka je konstruována na spalování kusového dřeva se způsobem občasného přikládání. Na komín se napojuje kouřovod o průměru 150 -200 mm. Součástí je klapka, ovládaná táhlem ve vrchní části difuzéru. Vložka je určená k obezdívce do interiéru. Z boků a ze zadní strany musí zůstat mezera min. 80 mm na proudění vzduchu. Ve spodní části obezdívky musí být nasávací otvor studeného vzduchu a ve vrchní části výstup horkého vzduchu do místnosti. Krbová vložka je zhotovena z ocelového plechu s. 4 mm, zhotoveného podle výkresové dokumentace na potřebný tvar a rozměr. Stěny jsou dvouplášťové, z vnitřní strany vyložené litinovými deskami s. 14 mm, přišroubovány do výšky ohniště.
Podlaha je také dvouplášťová, vymazaná šamotovou maltou s. 30 mm. Ve středu podlahy pod litinovým roštem je popelník s objemem 3 - 4 dm3 a klapkou na regulování přívodu vzduchu. Rám dveří a samotné dveře jsou z L-profilu, zavěšené na pantech. Uzavírání je pomocí speciální kličky se spirálovou rukovětí na levé nebo pravé straně.

Žáruvzdorné sklo je uchycené pomocí lišty a těsnících šňůr, které slouží také jako doraz při uzavírání dveří. Nad nimi je mezera ovládaná klapkou sloužící na přívod sekundárního vzduchu. Vrchní část vložky (difuzér) je také zhotoven z plechu s. 3 mm vyztužená žebry, čím se zvětší plocha odvádějící teplo do okolí.


Krbové vložky jsou vhodné pro vytápění rodinných domů, bytů zvláště pak chat a chalup. Krbová vložka vytápí přímo místnost ve které je umístněna, při použití tepelných rozvodů je schopna vytopit menší rodinný domek. Nejvhodnějším a nejůčinějším palivem  je suché tvrdé dřevo. Při tomto způsobu vytápění je účinnost až  89% a úspora dřeva je maximální.

KOVOS  spol. s r.o. 

Vlkošská 379, 696 42 Vracov

nová provozovna :

Jana Husa 1537, 696 42 Vracov

tel./fax : 518 628 667,
mobil : +420 606 456 304

e-mail : kovos@ivs.cz

výroba na míru dle Vašich požadavků

vysoká účinnost ( až 89% )

unikátní řešení ohřevu vzduchu

jednoduchá obsluha

velmi nízké provozní náklady

vysoká životnost

kvalitní řemeslné zpracování

tepelný rozvod po celém objektu

nezávislost na hlavním topení

nízká cena

10 výhod proč krby a krbové vložky od nás :
shape
Fotogalerie
Rychlý dotaz, nebo Váš kontakt.
Jméno

Text
kovos.ivs.cz
Krby - Krbové vložky - Kovovýroba - Vzduchotechnika - Zámečnická výroba
svářecí práce, montážní práce, výroba ocelových konstrukcí, zámečnické práce, výroba vrat, brány, oplocení, ploty, mříže, nerezová zábradlí, schody vnitřní i venkovní, nerezové konstrukce, technologické nosné konstrukce, zámečnické práce, výroba schodišť, zábradlí, stavebních prvků z oceli, svařování kovů, povrchové úpravy výrobků, výroba z nerezových materiálů


Příjemně zahřejem váš domov
Firma KOVOS VRACOV spol. s r.o. vyrábí a dodává ocelové dvouplášťové krby s unikátním řešením ohřevu vzduchu po celé ČR.